Sveiki visi! Kaip ir minėjau savo insta stories, manau, jog pagaliau atėjo metas pasidalinti nuoširdžia savo nuomone apie naująją L’occitane “Aqua Reotier” veido priežiūros priemonių liniją! Naudoju šios linijos produktus jau beveik du mėnesius ir be galo jais džiaugiuosi! Visi šios linijos produktai yra be galo lengvos konsistencijos, todėl puikiai tinka vasaros sezonui, kai odos nesinori apkrauti sunkiais kremais! Visi “Aqua Reotier” produktai suteikia odai gaivos pojūtį, o šių produktų kvapas be galo primena gaivų vasaros rytą pajūryje! Na ir, žinoma, svarbiausias aspektas yra tai, jog būtent ši L’occitane produktų linija yra be galo drėkinanti, nes jo sudėtyje esantis Kalcis palaiko odoje drėgmę, Pagerina odos barjerą bei pagreitina epidermio atsinaujinimą!

Prausiamoji želė ir Drėkinamoji esencija – Šis želė konsistencijos prausiklis puikiai nuvalo odą ir pašalina visus ant jos esančius nešvarumus. Tuo tarpu, drėkinamoji esencija sudrėkina veido odos viršutinį sluoksnį bei paruošia ją gilesniam drėkinimui. Pati asmeniškai kiekvieną vakarą nusivaliusi makiažą iki galo visus odos nešvarumus pašalinu su Prausiamąja žele, o tiek ryte tiek vakare prieš naudojant veido kremą savo odą sudrėkinu Drėkinamąja esencija!

 

 

Veido Kremas – Šis veido kremas išsiskiria tuo, jog jis yra pagamintas nenaudojant jokių silikonų ar parabenų, o tai yra tikrai sveikiau mūsų odai! Pati per kelis mėnesius labai pamėgau šio kremo kvapą bei konsistenciją! Jeigu nenorite pirkti visos “Aqua Reotier” linijos produktų, manau, jog normaliai odos priežiūrai puikiai užtektų Prausiklio + Veido Kremo ir jūsų oda būtų tobulai sudrėkinama kasdien!

 

 

Veido Želė – Šis produktas mane be galo patraukė savo lengvumu ir grožiu!!! Želė esanti viduje atrodo lyg maži sulediję burbuliukai ir turi be galo gaivų kvapą! Mano nuomone, šis produktas puikiai tinka vasarai vietoje įprastai naudojamo drėkinančio kremo, nes šios želė konsistencija yra tikrai be galo lengva, tačiau šis produktas puikiai sudrėkina odą ir neleidžia jai išsausėti 24 valandas!

 

 

Veido Purškiklis – Mano pats mėgstamiausias kelionių palydovas! Jei keliaujate gana nemažai, tikrai žinote, jog skrendant oda be galo išsausėja, būtent todėl į lėktuvą su savimi  visada pasiimu šį gaivų ir be galo drėkinantį “Aqua Reotier” purškiklį! Taip pat, jei planuojate keliauti vasarą, o ypač šiltesniuose kraštuose, šis veido purškiklis yra tobulas pasirinkimas! Visi žinome, jog ilgai būnant saulėje oda pavargsta, išsausėja ir reikalauja papildomo drėkinimo! Būtent dėl šios priežasties visada su savimi nešiojuosi veido purškiklį, jei keliauju prie paplūdimio ar žinau, jog visą dieną turėsiu praleisti ant saulės!

 

 

 

Labai tikiuosi, jog mano atsiliepimai padėjo jums susidaryti nuomonę apie šiuos produktus, o aš asmeniškai tikrai juos pamilau ir labai patariu išbandyti ir jums! Visas šias priemones galite įsigyti internetu: www.loccitane.com  arba visoses L’occitane parduotuvėse!